Get Adobe Flash player

Nieuwsbrief

Wilt u de nieuwsbrief van parochie Bavel ontvangen? U kunt zich hieronder aanmelden.Eerste communie 2012

Informatie over de Eerste Communie 2012.

Op zondag 13 mei 2012 hebben de communicanten hun Eerste communie gedaan. Er waren 2 diensten om 10.00 en 12.30 uur.

Na de vieringen zijn alle communicanten op de foto gezet. De eerste foto is van de communicanten in de mis van 10 uur, de 2e foto in de mis van 12.30.

Communicanten 2012: Sue Adams, Timo Adriaans, Eva Bastiaansen, Maartje Bastiaansen, Sjoerd Beijer, Tom Bogaerts, Lloyd Boomaars, Quincy Dielemans, Lotte Franken, Milo de Kort, Bart van de Laar, Kristin Mosies, Veerle Oomen, Arish van Oploo, Fleur van Opstal, Sjoerd van Opstal, Tim Pelkmans, Stijn Peters, Yannic Regter, Kim Ros, Fenne Rossen, Lars Sasse, Sanne Schuurmans, Milan Sieffers, Bas Simons, Thijs Smeekens, Abigail Smith, Nena van Steen, Karlijn Tacke, Bart van Vugt, Leroy van Vugt, Suze Wegkamp, Gino van den Wijngaard, Floor Wissink, Lucas Wortelboer.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.