Get Adobe Flash player

Nieuwsbrief

Wilt u de nieuwsbrief van parochie Bavel ontvangen? U kunt zich hieronder aanmelden.Pastor John Mersel

Tot 31 maart 2014 was John Mersel eerstaanspreekbare voor Parochie Bavel en Parochie Ulvenhout. Hij nam afscheid als pastor op zondag 30 maart 2014.

 John Mersel, pastoraal werker, werd geboren op 22 april 1952 in Rotterdam. Van 1975 tot 1990 was hij lid van de Congregatie van de Paters van de Heilige Harten. Na zijn studie aan de Universiteit van Theologie en Pastoraat was hij achtereenvolgens werkzaam als basispastor in Eindhoven, dekenaal werker voor Kerk en Samenleving in het dekenaat Oosterhout, basispastor in de regio Hulten – Molenschot – Rijen, en als diocesaan coördinator voor Diaconie en Caritas in het bisdom Breda. Op 15 maart 2010 ontving hij de zending van de bisschop om als pastorale beroepskracht te gaan werken in de parochies Bavel – Ulvenhout en de Jeruzalemparochie. 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.